fbpx

„Acetium® LOZENGE“ pastilės

Meskite rūkyti be nikotino pakaitalų

„Acetium® LOZENGE“ – Suomijoje pagaminta inovatyvi medicinos priemonė – pasižymi unikaliu poveikiu:

  • pašalina iš seilių su cigarečių dūmais gaunamus acetaldehidus;
  • mažina rūkymo keliamą neigiamą poveikį (jei nepavyksta atsisakyti įpročio)*;
  • pastilių sudėtyje esantis ksilitolis palaiko tinkamą burnos higienos būklę. Esant netinkamai burnos higienai, seilėse ima kauptis bakterijos, gaminančios tuos pačius acetaldehidus.
* Atkreipkite dėmesį, kad „Acetium Lozenge“ pašalina tik vienos rūšies kancerogenus – acetaldehidus, likusios kenksmingos medžiagos patenka į organizmą, tad rekomenduojame sutelkti visą motyvaciją ir atsikratyti šio žalingo įpročio visiems laikams.

Rūkymo proceso metu, su cigaretės dūmais į žmogaus seiles patenka didžiulis kiekis acetaldehidų, kurie yra klasifikuojami kaip I grupės kancerogenai. Burnoje tirpstanti „Acetium® LOZENGE“ pastilė palengva atpalaiduoja L-cisteiną (amino rūgštį) seilėse ir sujungia iki 90 proc. jose esančių acetaldehidų, kad šie būtų lengvai pašalinti iš organizmo. Tokiu būdu pamažu sumažinama priklausomybė nuo nikotino.

Kodėl verta rinktis „Acetium® LOZENGE“?

  • saugi ir efektyvi priemonė, norintiems mesti rūkyti;
  • sudėtyje nėra nikotino;
  • metant rūkyti nereikia imtis drastiškų pokyčių, pakanka tik noro atsikratyti priklausomybės, kantrybės laukiant rezultatų ir motyvacijos gyventi sveikai.

Kaip vartoti?
Vartoti „Acetium® LOZENGE“ – paprasta. Kaskart rūkydami, įsidėkite 1-2 pastiles į burną ir leiskite joms tirpti, kol rūkysite. Priklausomybė nuo rūkymo dingsta vidutiniškai per 3–6 mėnesius, tiesiog vieną dieną pastebėsite, kad rūkyti nebenorite.