fbpx

„Acetium® LOZENGE“ pastilės

Meskite rūkyti be nikotino pakaitalų

„Acetium® LOZENGE“ – Suomijoje pagaminta inovatyvi medicinos priemonė – pasižymi unikaliu poveikiu:

  • pašalina iš seilių su cigarečių dūmais gaunamus acetaldehidus;
  • mažina rūkymo keliamą neigiamą poveikį (jei nepavyksta atsisakyti įpročio)*;
  • pastilių sudėtyje esantis ksilitolis palaiko tinkamą burnos higienos būklę. Esant netinkamai burnos higienai, seilėse ima kauptis bakterijos, gaminančios tuos pačius acetaldehidus.
* Atkreipkite dėmesį, kad „Acetium Lozenge“ pašalina tik vienos rūšies kancerogenus – acetaldehidus, likusios kenksmingos medžiagos patenka į organizmą, tad rekomenduojame sutelkti visą motyvaciją ir atsikratyti šio žalingo įpročio visiems laikams.

Rūkymo proceso metu, su cigaretės dūmais į žmogaus seiles patenka didžiulis kiekis acetaldehidų, kurie yra klasifikuojami kaip I grupės kancerogenai. Burnoje tirpstanti „Acetium® LOZENGE“ pastilė palengva atpalaiduoja L-cisteiną (natūralią amino rūgštį) seilėse ir sujungia iki 90 proc. jose esančių acetaldehidų, kad šie būtų lengvai pašalinti iš organizmo. Tokiu būdu pamažu sumažinama priklausomybė nuo nikotino.

Kodėl verta rinktis „Acetium® LOZENGE“?

  • saugi ir efektyvi priemonė, norintiems mesti rūkyti;
  • sudėtyje nėra nikotino;
  • metant rūkyti nereikia imtis drastiškų pokyčių, pakanka tik noro atsikratyti priklausomybės, kantrybės laukiant rezultatų ir motyvacijos gyventi sveikai.

Kaip vartoti?
Vartoti „Acetium® LOZENGE“ – paprasta. Kaskart rūkydami, įsidėkite 1-2 pastiles į burną ir leiskite joms tirpti, kol rūkysite. Priklausomybė nuo rūkymo dingsta vidutiniškai per 3–6 mėnesius, tiesiog vieną dieną pastebėsite, kad rūkyti nebenorite.